Lifti Joonised | CEMKA

Lifti Joonised

Mis on lifti joonis ja projekti?

Lifti projekt See on projekt, mis sisaldab hoonesse paigaldatava lifti projekteerimistulemust, mille miinimumtingimused on kindlaks määratud eelprojektis, ning kirjeldust, joonist, tehnilisi kirjeldusi, arvutusi ja muid täiendavaid dokumente.

Mis koosneb lifti joonistamisest ja projektist?

Tõsteprojektid hõlmavad lifti kabiini šahti plaane, vertikaalseid sektsioone, uksesektsioone, rihmarataste paigutusi, masina / rihmaratta ruumi plaane. See sisaldab lifti elektriprojektina sektsiooni arvutusi, mootori võimsuse arvutusi, elektrilisi jooniseid, paneelide skeeme. Üksikasjaliku sisu saamiseks jätkake lehe allapoole tõmbamist.

Kes kujundab lift projekti?

Selle peaksid välja töötama ja joonistama liftiprojektides kogenud mehaanika- ja elektriinsenerid. CEMKA Engineering on volitatud ja sertifitseeritud projektiorganisatsioon liftide projekteerimisel ja projekti planeerimisel. See pakub kogenud töötajatele alati täpset ja kiiret teenindust,

Lubatud ja kogenud Project Firm

CEMKA Engineering on volitatud ja sertifitseeritud projektiorganisatsioon liftide projekteerimisel ja projekti planeerimisel. See pakub kogenud töötajatele alati täpset ja kiiret teenindust,

Miks? peaksin hankima CEMKA-lt Project Service'i?

Projekti kogenud töötajad
Projekti plaan Office ettevõtte siseselt.
Planeeritud töökäsud CEMKA CRM süsteemiga
Täiustatud varundussüsteemid

Mida peaks lisama lifti projekti mehaaniline joonis?

foto-26-900x600

1) lifti rakendamise (renoveerimise) projekti kaanes; teave projekti elluviinud inseneri kohta, teave omaniku või tema esindaja kohta, teave hoone asukoha, lifti ajami tüübi, lifti numbri, läbilaskevõime, klassi, sõidudistantsi, peatuste arvu, kiiruse, salongi mõõtmete, salongi ja vastukaalu juhtrööpa kohta, masinaruumi asukoht ja mootori võimsus, teave trossi kohta, (kui see on olemas) hüdraulilise kolvi ristlõike pindala, (kui see on olemas) kolvi suurus, juhtseadme tüüp ja seerianumber (numbrid) ning konstruktsioonis kasutatud materjalide loendid.

2) lifti rakendamise (uuendamise) projekti arvutamisel; võttes arvesse lifti eelprojektis sisalduvat läbilaskevõimet ja ajamitüüpi, asjakohasesse tootestandardisse lisatud arvutused vastavalt lifti ajamitüübile (trossi arvutamine, juhtsiinide arvutamine, äärmise rõhutakistuse arvutused, veovõime arvutamine ja kolvi painutamise arvutus vastavalt projektile, Tehakse sissetulevate koormuste arvutamine, mootori võimsuse arvutamine vastavalt valitud mootorile ja muud tugevuse arvutused).

3) lifti rakenduse (renoveerimise) projekti joonised; kaevu paigutusplaan, liftišahti horisontaalsed ja vertikaalsed sektsioonid, masinaruumi paigutus, masinaruumi horisontaalsed ja vertikaalsed sektsioonid, puurkaevu köie aukude plaan, masina alus, trossiühendus, stopp-uks, kabiini mõõtmed, rööpa-äärikuühendus, masin-mootor rihmaratta läbimõõdu ja murdumisnurga detailjoonised, rööpa ja konsooli ühenduse detailjoonised, kui neid on, on lisatud muud detailide omadused.

Mida peaks lisama lifti projekti elektriline joonis?

1) Pinge languse arvutused lifti elektrirakenduse projektis, mootori võimsuse arvutamine, kaabliosa arvutused, lifti laua elektrivarustuse liin, lifti masinaruumi ja šahti ruumi valgustusplaan, masinaruumi ja kaevu valgustuse intensiivsuse arvutamine, kaitse- ja maandussüsteemid, kaevude paigutuse plaan, masinaruumi paigutus, liftišahti pikilõige.

2) Lifti elektrirakenduse projektis toidetakse masinate mootorite rühma kuuluvat masinaruumi, pistikupesajooni ja lifti elektrilauda hoone jaotuse põhitabelist eraldi veeruliinidega. Tõstetugevuse tabeli maandusjoon joonistatakse hoone potentsiaalpotentsiaalist eraldi.

3) lifti elektrirakenduse projektis ka astmeteta kiirete liftide juhtimisahelad ja põhimõtteskeemid, hädaolukorra päästeseadme valik ja ühendused, sise- ja traadita side paigaldus, kaevu hädaseiskamislülituste paigutus ja ühendused, põranda- ja ukselülitusahelad ning signaalikaablite ühendused. Inverteri vooluring ja dokumentatsioon ning mootori ühendusskeem, avariiliftide ühendamine hoone rõhusüsteemiga, liftis kasutatavate turvakontaktide ühendused, ühendus põranda toomisseadme ja juhtimissüsteemiga, vajadusel maavärina ja tulekahjusignalisatsiooni ühendamine liftisüsteemiga.

foto-45-900x600

Sample Täidetud Lift Project vormid

Korduma kippuvad küsimused

Mis on lifti joonis ja projekti?
Kuidas täita liftiprojekti lifti projekti vorm?
Mis koosneb lifti joonistamisest ja projektist?
Kes kujundab lift projekti?
Kas projekteerite lifte?

Vormid ja teave

Projekti vorm
lifti jaoks

Võtke meiega ühendust info